MŪSU
PAKALPOJUMI

service

Mājas lapu
izstrāde

Piedāvājam mājaslapu izstrādes pakalpojumus, interneta veikalu un citu web projektu izstrādi. Mājaslapas izstrāde mūsdienu pasaulē vairs nav greznība, bet ir kļuvusi par obligātu elementu, kas palīdz veiksmīgāk attīstīt biznesu. Mūsu izstrādās mājaslapas ir kvalitatīvās, ērti lietojamas un mūsdienīgas.
Mēs izpētīsim katra klienta biznesa nianses un piedāvāsim visefektīvāko risinājumu.

E-komercijas
risinājumi

Interneta veikals - vispopulārākais tirdzniecības veids internetā. Sazinieties ar mums, ja vēlaties izveidot unikālu un rentablu interneta veikalu, kas piesaistīs klientus.
 Mēs realizēsim interneta veikala funkcionalitāti tā, lai maksimāli automatizēt darbu: realizēsim integrāciju ar citām programmām, uzrakstīsim skriptus automātiskam preču importam no partneriem vai preču eksportam citos portālos utt.

service
service

Mājas lapu
SEO optimizācija

SEO (Search Engine Optimization) ir darbu komplekss, kura mērķis ir uzlabot Jūsu interneta resursa redzamību meklētājprogrammās. SEO optimizācijas galvenais mērķis ir piesaistīt mērķauditoriju un pārveidot tās lielāko daļu klientiem, t.i. saņemt jaunus pasūtījumus, pieteikumus, zvanus.
Mūsu uzņēmuma SEO speciālisti labprāt veiks konkurentu analīzi, atlasīs atslēgvārdus, izveidos satura plānu, veiks mājaslapas tehnisko un lietojamības auditu un nepieciešamos uzlabojumus.

Digitālais
mārketings

Ir svarīgi, lai ar virzīšanu internetā nodarbotos pieredzējuši profesionāļi, kuri zina, kā optimizēt izmaksas, būt pamanāmākiem, neskatoties uz lielo konkurenci un attēlot reklāmu tiem cilvēkiem, kuri ir Jūsu potenciālie klienti. Kontekstā reklāma ir viens no efektīvajiem un ātrajiem veidiem kā padarīt Jūsu biznesu stabilu un rentablu, saņemt potenciālus klientus jau pēc dažām stundām pēc reklāmas palaišanas.
Mēs ar prieku palīdzēsim Jums paziņot par sevi, izveidot pareizo tēlu un palielināt pārdošanas apjomus, izmantojot visas digitālā mārketinga iespējas!

service
service

Mājas lapu
dizains

Mēs piedāvājam pilnu dizaina pakalpojumu klāstu: logotipu dizainu, korporatīvas identitātes izstrādi, mājas lapu dizainu un poligrāfijas produktu dizainu. Mēs pastāvīgi pilnveidojamies, sekojam Web dizaina tendencēm un jaunumiem! Lietojamība, oriģinalitāte, mūsdienīgums un kvalitāte ir svarīgie kritēriji, par kuriem mēs rūpējamiem vēl projektēšanas laikā.
Pasūtot mājaslapas dizainu pie mums, Jūs saņemsiet interneta resursu, kurš noteikti palīdzēs rādīt pozitīvo imidžu un piesaistīt jaunus klientus.

Uzturēšana
un apkalpošana

service

velāties
pasūtīt
mūsu pakalpojumus?

Mēs vienmēr esam priecīgi jauniem Klientiem un interesantiem projektiem!