Maranto korporatīvā identitāte

Preču eksports • Tirdzniecība
Logotips + Korporatīvā identitāte

Zīmola atpazīstamība ir viena no veiksmīga biznesa sastāvdaļām. Tāpēc uzņēmums Maranto, kas nodarbojas ar preču eksportu uz Āfrikas valstīm, sazinājās ar mums, lai izveidotu oriģinālu logo, stilīgas vizītkartes, aploksnes un veidlapas.

Spilgtas krāsas netika izvēlētas nejauši. Kopā ar grafisko simbolu tas ir saistīts ar karstajām Āfrikas valstīm, kas atbilst uzņēmuma specifikai. Brūnas, sarkanas un oranžas nokrāsas lieliski sajaucas ar zaļu. Logotips izskatās pozitīvs un paliek atmiņā no pirmā acu uzmetiena. Vizītkartes un citi zīmolu apdrukas produkti tiek ieviesti tādā pašā stilā, padarot zīmolu spilgtu un atpazīstamu. Mēs esam izstrādājuši logotipa variantus lietošanai uz gaiša un tumša fona, kas grafisko simbolu padara universālu.

Jums joprojām nav spilgta, neaizmirstama logotipa? Mēs ar prieku izveidosim Jūsu uzņēmumam korporatīvo identitāti, kas radīs pozitīvu attieksmi un uzticību zīmolam.

Pasūtiet līdzīgu projektu

Rakstiet mums un uzziniet līdzīga vai individuāla projekta izstrādes izmaksas un termiņus. Mēs atbildēsim 24 stundu laikā.

velāties
pasūtīt
mūsu pakalpojumus?

Mēs vienmēr esam priecīgi jauniem Klientiem un interesantiem projektiem!